fbpx

Amerika Şirket Kuruluşu

Porto

Amerika’da nasıl şirket kuracağınız, EIN ve ITIN numaralarına nasıl sahip olacağınız, yapacağınız ticaretin gerekliliklerinin ne olduğu ve nasıl bir yol izleyeceğiniz konusunda doğru bilgiye ulaşmakta problem yaşadığınızı biliyoruz. Ulaşabildiğiniz bilgilerin yabancı kaynaklı olması ve daha önce bu işlemleri hiç yapmamış olmanızın sizde yarattığı korkunun üstesinden nasıl gelebileceğinizi biliyoruz.
- BİLGİ
- İÇERİK

Sektörler

Her Sektöre Uygun

 • Amerika Şirket Kuruluşu
 • EIN Numarası Alma
 • ITIN Numarası Alma
 • Banka Hesaplarının Açılışı
 • Yasal Sorumlulukların Belirlenmesi
 • Muhasebeci Anlaşmaları
 • İthalat – İhracat Adımları
 • Avantaj ve Dezavantajlar
 • İş Geliştirme ve Danılmanlık
 • BONUS! Detaylı Raporlama

Eminiz ki planlarınız ve istekleriniz uygulanabilir ve başarılı olacak projeler. Ancak nereden ve nasıl başlayacağınızı bilmiyorsunuz. Doğru olanı yapabilmek için binlerce dolar ödemeniz gerekmiyor veya binlerce dolar ödemeniz doğru sonuca ulaşacağınız anlamına gelmiyor.

Amerika’da olmadan istediğiniz sonuçlara ulaşamayacağınızı ya da Amerika’da olmadan istediğiniz sonuçlara ulaşabilmeniz için binlerce dolar bedel ödemeniz gerektiğinin söylendiğini biliyoruz. Aslında herşey bunların tam aksi yönde! Sadece hedeflerinize ulaşmanız için izlemeniz gerektiği yolu bilmiyor ve öğrenmek için çaba sarfettiğiniz de ise yabancı kaynaklara veya aracılık firmalarına ulaşıyorsunuz.

Şirket kurulum hazırlıkları sürecinden başlayıp, dosyalama, muhasebe işlemleri, EIN ve ITIN numaraların alımı, banka hesaplarının açılması, ödeme yöntemleri analizleri, FDA kaydının yapılması, pazar araştırmaları, projenizin veya yapacağınız ticaretin gereklilikleri ve yasal prosedürleri, baştan sona yol haritasının oluşturulması, eylem adımlarının belirlenmesi ve daha onlarca konuda sizin yanınızda yer alıyor ve size eşlik ediyoruz.

Ve bunlar için binlerce dolar aracılık hizmet bedeli veya eğitim ücretleri talep etmiyoruz. Bu sayede bütçenizi hayata geçireceğiniz projenize ve ticaretinize yönlendirerek daha hızlı yol katediyor ve başarıya bir adım daha yaklaşıyorsunuz.

Tabii ki paylaşmayı atlamış olduğumuz detaylar veya sizin merak ettiğiniz başka sorular olabilir, bunlar hakkında bizimle iletişime geçmekten kesinlikle çekinmeyin.

Başarı ve küresel ticaret sizi bekliyor, kendinize inanın ve adım atın!

- Müşteri Yorumu

Projemin gerçekliğine ve elde edeceği başarıya gönülden inanmama rağmen, hayata geçirebilmem için çıkartılan on binlerce dolarlık faturalar cesaretimi kırıyor ve beni çelişkide bırakıyordu. Wellones Global Trade den aldığım iş ve çözüm geliştirme hizmeti sayesinde izleyeceğim yol haritasını ve atmam gereken adımların hepsini öğrendim. Sadece; EIN ve ITIN numaralarını almak için ödeceğim bedelin 3’de 1’i fiyatına yani 750$ a gerekli tüm bilgilere sahip oldum ve on binlerce dolarım cebimde kaldı. Bu sayede projemi daha rahat hayata geçirip, hızlı yol aldım. Teşekkürler!

Anıl H.Girişimci


 • Ocak 20, 2017
Open chat
Daha Fazla Bilgi Alın
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by