fbpx

İhracat Başlangıç

Porto

İhracata giriş paketi; yeni başlayanlar veya sınırlı kaynakla başarılı aksiyonlar almak için faydalı bir paket olarak tanımlanabilir. Sunmayı planladığınız ürün – hizmetin hangi pazarlarda talep gördüğünü, pazarlama kanalları seçimi ve süreç stratejileri ile reklam – halkla ilişkiler içeriğinize bu paket kapsamında ulaşabilirsiniz. İlk adımları atmak ve devam eden zamanda ki süreci planlamak için ideal bir kapsam.
Potansiyel müşteri kontakt datasını paket içeriğinde ihracatçıyı teşvik etmek ve destekleme sürecimiz dahilinde ücretsiz olarak sunuyoruz.
- BİLGİ
- İÇERİK

Sekötrler

Her Sektöre Uygun

  • Ürün – Hizmet Pazar Araştırması
  • Pazarlama Kanallarının Belirlenmesi
  • Reklam – Halkla İlişkiler İçeriği
  • BONUS! Potansiyel Müşteri Kontakt Datası

Potansiyel müşteri kontakt datası sayesinde ürün veya hizmetinizi satın alma eylemi içerisinde olabilecek kitleye ulaşarak küresel ticarette varlığınızı sergileme sürecini hızlandırarak, elde edeceğiniz başarıların oranını arttırma imkanına sahip olabiliyorsunuz.

Ürün – hizmet pazar araştırması sonucunda çıkan datalar; hangi piyasalarda ilgi göreceğinizi, pazara giriş aşamasında sahip olmanız gereken stratejileri belirlemenizi, fiyat – rekabet – maliyet analizlerini çıkartabilmenizi ve küresel ticarette bölgelere göre aksiyon almanızı sağlayacak.

Pazarlama kanallarının belirlenmesi; küresel ticarete adım atılırken en önemli eylemlerden birisi olan pazarlama stratejilerinizi belirlemenizi ve bu sayede bölgelerin hassasiyetine ve algı şekillerine göre esnek şekillenebilmenizi ve kesintisiz ticaretinize devam etmenizi sağlar.

Reklam – halkla ilişkiler içeriği; belirlediğiniz hedef pazarda faaliyetlerinize başladığınız zamanda iletişimde olduğunuz kişilerle kuracağınız temasta izlemeniz ve uygulamanız gereken yöntemleri içermektedir.

- Müşteri Yorumu

Wellones ile çalışmadan önce atölyemizde kapasite altı üretim yaparak kendimizi geliştiremiyorduk. Elde ettiğimiz datalar ve alıcı kontakları ile iletişime geçerek makinelerimizin tam kapasite ve vardiyalı çalışmasını sağlayarak hem küresel ticarette yerimizi aldık hemde atölyemizin verimliliğini arttırdık. Teşekkürler!

Yağmur K.Manufactuer


  • Ocak 20, 2017
Open chat
Daha Fazla Bilgi Alın
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by