fbpx

İhracat Güçlendirme

Porto

İhracat güçlendirme paketi ile süreçlerinizi daha kaliteli ve başarılı yönetme imkanına sahip olacaksınız. Potansiyel alıcılarınız incelediği kurum görüşünüze karşı daha fazla güven duyacak ve sizinle birlikte çalışmak konusunda daha istekli olacaklardır.
- BİLGİ
- İÇERİK

Sektörler

Her Sektöre Uygun

 • Kurumsal Kimlik Oluşturma
 • Kurumsal Web Site Tasarımı
 • 15 Sosyal Medya Görseli
 • Telifli Görsel İçerik Zenginleştirme
 • Algı Şemasına Uygun Metinler
 • Tanıtım Video İçerikleri
 • Marka – Ürün – Hizmet Pdf Kalalog
 • Kurum Kültürü Oluşturma
 • Sosyal Medya Hesap Açılışları – Yönetimi
 • BONUS! Mail Marketing Şablonu ve 1000 Adet Gönderim

Kurumsal kimliğinizi oluşturarak; potansiyel alıcılara karşı profesyonelliğinizi ve tutarlılığınızı daha iyi gösterecek, size karşı duyulan güvenin sağlamlaştırılmasını sağlayacaksınız. Biliyorsunuz ki alıcı her zaman tedarikçi de her zaman profesyonelliği ve güveni arar. Daha ürün yahut hizmetle alakalı bilgi almamış alıcı, sizin kurumsal kimlik oluşturmanıza, renklerinize ve görsel temsillerinize bakarak ön karar vermeye çalışacaktır.

Kurumsal web sitesi veya kurumsal e-ticaret sitesi tasarımı ile potansiyel alıcılarınıza ürün veya hizmetleriniz hakkında tüm detaylara ulaşabileceği ve ihtiyaç duyarsa siparişini oluşturabileceği bir yapı sunarak, etkileşim kurduğunuz her kişiyle iletişim bağınızı arttırabilirsiniz.

Sosyal medya mecraları sayesinde daha geniş bir kitleye ulaşma imkanına sahip olacak ve ürünlerinizi veya hizmetlerinizi daha başarılı bir şekilde tüm dünyaya yönelik olarak tanıtma fırsatını yakalayacaksınız.

Hazırlanacak olan profesyonel ürün – hizmet – marka – şirket pdf kataloğu sayesinde kendinizi daha iyi anlatma ve tanıtma fırsatı bulacak, kurumsal görünüm oluşturarak ve yansıtarak güven ve sadakat algısını geliştireceksiniz.

Marka- şirket – ürün – hizmet dili oluşturarak; tutarlılığınızı ve kararlılığınızı yansıtabilecek, alıcının size duyacağı güveni güçlü temeller üzerine inşa ederek daha sonraki ticaretlerinizde de bunun faydasını göreceksiniz.

Telifli ve video görsel içerikler sayesinde hem potansiyel alıcılarınız da yaratmak istediğiniz algıyı yaratacak hem kurumsallığınızı eksiksiz yansıtacak hemde güvenilirliğinizi arttıracaksınız.

- Müşteri Yorumu

İhracat sürecinde potansiyel alıcılarımızla sürekli iletişim kurmamıza rağmen hem güven hemde tutarlılık konusunda bir düzen oluşturamıyorduk. 80 yıllık bir şirket olmamıza rağmen web sitemiz ve pdf içeriklerimizden dolayı insanlar bizi sorguluyor ve gözlerinde yetersiz kalıyorduk. Aldığımız hizmet sayesinde; ürünlerimiz hakkında konuşurken kullanacağımız dil, tüm pdf kataloglarımız ve köklü bir şirket olduğumuzu yansıtan sitemiz ile kendimizi kanıtlamayı başarıyoruz. Teşekkürler!

Baki K.Kurucu Ortak


 • Ocak 20, 2017
Open chat
Daha Fazla Bilgi Alın
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by