fbpx

İhracat Orta

Porto

İhracat orta seviye paketi sizi destekleyecek ve ileriye götürecek birçok case içermektedir. Kaynakları biraz daha etkili kullanmak için ideal seviye. İçeriği: Sunmayı planladığınız ürün – hizmetin hangi pazarlarda talep gördüğünü, pazarlama kanalları seçimi ve süreç stratejileri ile reklam – halkla ilişkiler içeriği, yasal düzenlemeler ve gereklilikler listesi ile detaylı hazırlık imkanı, potansiyel pazarlarda karşı karşıya kalınacak rakiplere karşı aksiyon almanızı sağlayacak rakip istihbaratı, rakiplerin ürün veya hizmetlerine ve detaylarına yönelik istihbarat, yerel parakendeci ve toptancıların listelenerek analiz içeriğinin hazırlanması, teslimat süreçlerinizi daha sağlıklı hale getirecek bölgesel ve küresel kargo istihbaratı içeriklerine bu pakette ulaşarak güvenli ve kolay ticarete hızla başlayabilirsiniz.
- BİLGİ
- İÇERİK

Sektörler

Her Sektöre Uygun

 • Ürün – Hizmet Pazar Araştırması
 • Reklam – Halkla İlişkiler İçeriği
 • Yasal Düzenlemeler – Gereklilikler
 • Küresel Pazar Rakip İstihbaratı
 • Rakip Ürün – Hizmet İstihbaratı
 • Parakende – Toptan İstihbaratı
 • Bölgesel Küresel Teslimat Analizi
 • Pazarlama Kanallarının Analizi
 • Özet Rapor İçeriği
 • BONUS! Potansiyel Müşteri Kontakt Datası
 • BONUS! İstihbarat Özet Raporlamaları

Potansiyel müşteri kontakt datası sayesinde ürün veya hizmetinizi satın alma eylemi içerisinde olabilecek kitleye ulaşarak küresel ticarette varlığınızı sergileme sürecini hızlandırarak, elde edeceğiniz başarıların oranını arttırma imkanına sahip olabiliyorsunuz.

Hizmet kapsamında elde edeceğiniz istihbarat içeriklerini özetlemede yahut bunları temel alarak planlayacağınız eylem adımlarını belirlemede sıkıntı yaşıyorsanız paket içeriğinde sunduğumuz istihbarat özet raporları sayesinde çok daha kolay ilerleyeceksiniz.

Ürün – hizmet pazar araştırması sonucunda çıkan datalar; hangi piyasalarda ilgi göreceğinizi, pazara giriş aşamasında sahip olmanız gereken stratejileri belirlemenizi, fiyat – rekabet – maliyet analizlerini çıkartabilmenizi ve küresel ticarette bölgelere göre aksiyon almanızı sağlayacak.

Pazarlama kanallarının belirlenmesi; küresel ticarete adım atılırken en önemli eylemlerden birisi olan pazarlama stratejilerinizi belirlemenizi ve bu sayede bölgelerin hassasiyetine ve algı şekillerine göre esnek şekillenebilmenizi ve kesintisiz ticaretinize devam etmenizi sağlar.

Reklam – halkla ilişkiler içeriği; belirlediğiniz hedef pazarda faaliyetlerinize başladığınız zamanda iletişimde olduğunuz kişilerle kuracağınız temasta izlemeniz ve uygulamanız gereken yöntemleri içermektedir.

Yasal düzenlemeler ve gereklilikler raporları küresel ticaretin tüm adımlarında önceden belirlenmiş kuralları tam anlamıyla karşılamanızı ve beklenilen süreç dışında herhangi bir problem yaşamamanızı sağlayacaktır.

Küresel ticarette elde edilen raporlar doğrultusunda girmeyi planladığınız pazarlarda ki mevcut rakiplerinizi ve onların faaliyet ve etkinlik bilgilerine ulaşabileceğiniz küresel pazar rakip istihbaratı faaliyete geçtiğinizde almanız gereken konumu belirleyecek.

Rakip ürün – hizmet istihbaratı raporları ile hedeflenen pazarlarda ticareti güçlendirecek ve rekabette öne çıkartacak detaylara sahip olarak ürün – hizmetlerde gerekli geliştirmeleri yaparak daha ileriye gideceksiniz.

Bölgesel ve küresel kargo istihbaratı sayesinde teslimat süreci yıpranma payınızı minimuma indirebilir ve süreci hızlandırarak güven duygusunu geliştirebilirsiniz.

Yerel parakendeci ve toptancı istihbaratı sayesinde ürün veya hizmetlerinizle ilgilenebilecek daha geniş kitlelere ulaşabilir ve başlarken düşündüğünüzden farklı fırsatlarla karşılaşarak kendinizi geliştirerek daha ileri seviyeye gidebilirsiniz.

- Müşteri Yorumu

Kendi çabalarımız ve birkaç başarısız denememizin ardından dahil olduğumuz bu pakette sürecin daha efektif nasıl ilerletileceği konusunda fikir sahibi olurken kısa zamanda da meyvelerini toplama şansını yakaladık. Ve şimdi ise Güven – İşbirliği sürecine dahil olmak için çalışmalarımızı tamamlamaya ve hazır hale gelmeye çalışıyoruz. Teşekkürler!

Semih T.Pazarlama Müdürü


 • Ocak 20, 2017
Open chat
Daha Fazla Bilgi Alın
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by