fbpx

İhracat Üst

Porto

İhracat üst seviye paketi ile küresel ticarete hızlı ve etkili bir şekilde adım atabilir veya mevcut konumuzu tutarlı bir şekilde geliştirebilirsiniz. Çok yönlü ihtiyaç karşılama ve problem çözme donelerine sahip olan bu paket aynı zamanda iletişim kurma ve iletişimde kalma sürecinize ciddi bir güç katacaktır.
İçeriği sayesinde: Potansiyel alıcı kontaklarına mail farklı varyasyonlarda hazırlanmış etkileşime geçirme gücü yüksek temalarla mail marketing yaparak dirsek teması kurabilecek, üç farklı temada ürün – hizmet – marka pdf sunumlarına sahip olacak, etkileşimin detaylı raporlamalarını alarak süreçte pozisyon almakta etkin olacak, sunmayı planladığınız ürün – hizmetin hangi pazarlarda talep gördüğünü, pazarlama kanalları seçimi ve süreç stratejileri ile reklam – halkla ilişkiler içeriği, yasal düzenlemeler ve gereklilikler listesi ile detaylı hazırlık imkanı, potansiyel pazarlarda karşı karşıya kalınacak rakiplere karşı aksiyon almanızı sağlayacak rakip istihbaratı, rakiplerin ürün veya hizmetlerine ve detaylarına yönelik istihbarat, yerel parakendeci ve toptancıların listelenerek analiz içeriğinin hazırlanması, teslimat süreçlerinizi daha sağlıklı hale getirecek bölgesel ve küresel kargo istihbaratı içeriklerine ve kolaylıklarına sahip olacaksınız.
- BİLGİ
- İÇERİK

Sektörler

Her Sektöre Uygun

 • Mail Marketing Desteği
 • Ürün – Hizmet Pdf Kataloğu
 • Gelişmiş Etkileşim Raporları
 • Ürün – Hizmet Pazar Araştırması
 • Reklam – Halkla İlişkiler İçeriği
 • Küresel Pazar Rakip İstihbaratı
 • Rakip Ürün – Hizmet İstihbaratı
 • Yasal Düzenlemeler – Gereklilikler
 • Parakende – Toptan İstihbaratı
 • Bölgesel Küresel Teslimat Analizi
 • Pazarlama Kanallarının Analizi
 • Özet Rapor İçeriği
 • BONUS! Potansiyel Müşteri Kontakt Datası
 • BONUS! İstihbarat Özet Raporlamaları

Potansiyel müşteri kontakt datası sayesinde ürün veya hizmetinizi satın alma eylemi içerisinde olabilecek kitleye ulaşarak küresel ticarette varlığınızı sergileme sürecini hızlandırarak, elde edeceğiniz başarıların oranını arttırma imkanına sahip olabiliyorsunuz.

Hizmet kapsamında elde edeceğiniz istihbarat içeriklerini özetlemede yahut bunları temel alarak planlayacağınız eylem adımlarını belirlemede sıkıntı yaşıyorsanız paket içeriğinde sunduğumuz istihbarat özet raporları sayesinde çok daha kolay ilerleyeceksiniz.

Mail marketing desteği ile kurulacak çoklu etkileşim sayesinde pazarlama kanallarınızı genişletecek ve daha fazla iletişim imkanının size verdiği anlık doneler ile küresel ticarette daha hızlı ilerleyecek ve konumuzu an be an yükseltme imkanına sahip olacaksınız.

Hazırlanacak olan profesyonel ürün – hizmet – marka – şirket pdf kataloğu sayesinde kendinizi daha iyi anlatma ve tanıtma fırsatı bulacak, kurumsal görünüm oluşturarak ve yansıtarak güven ve sadakat algısını geliştireceksiniz.

Ürün – hizmet pazar araştırması sonucunda çıkan datalar; hangi piyasalarda ilgi göreceğinizi, pazara giriş aşamasında sahip olmanız gereken stratejileri belirlemenizi, fiyat – rekabet – maliyet analizlerini çıkartabilmenizi ve küresel ticarette bölgelere göre aksiyon almanızı sağlayacak.

Pazarlama kanallarının belirlenmesi; küresel ticarete adım atılırken en önemli eylemlerden birisi olan pazarlama stratejilerinizi belirlemenizi ve bu sayede bölgelerin hassasiyetine ve algı şekillerine göre esnek şekillenebilmenizi ve kesintisiz ticaretinize devam etmenizi sağlar.

Reklam – halkla ilişkiler içeriği; belirlediğiniz hedef pazarda faaliyetlerinize başladığınız zamanda iletişimde olduğunuz kişilerle kuracağınız temasta izlemeniz ve uygulamanız gereken yöntemleri içermektedir.

Yasal düzenlemeler ve gereklilikler raporları küresel ticaretin tüm adımlarında önceden belirlenmiş kuralları tam anlamıyla karşılamanızı ve beklenilen süreç dışında herhangi bir problem yaşamamanızı sağlayacaktır.

Küresel ticarette elde edilen raporlar doğrultusunda girmeyi planladığınız pazarlarda ki mevcut rakiplerinizi ve onların faaliyet ve etkinlik bilgilerine ulaşabileceğiniz küresel pazar rakip istihbaratı faaliyete geçtiğinizde almanız gereken konumu belirleyecek.

Rakip ürün – hizmet istihbaratı raporları ile hedeflenen pazarlarda ticareti güçlendirecek ve rekabette öne çıkartacak detaylara sahip olarak ürün – hizmetlerde gerekli geliştirmeleri yaparak daha ileriye gideceksiniz.

Bölgesel ve küresel kargo istihbaratı sayesinde teslimat süreci yıpranma payınızı minimuma indirebilir ve süreci hızlandırarak güven duygusunu geliştirebilirsiniz.

Yerel parakendeci ve toptancı istihbaratı sayesinde ürün veya hizmetlerinizle ilgilenebilecek daha geniş kitlelere ulaşabilir ve başlarken düşündüğünüzden farklı fırsatlarla karşılaşarak kendinizi geliştirerek daha ileri seviyeye gidebilirsiniz.

- Müşteri Yorumu

İhracat başlangıç paketi ile çalışmaya başladığımızda elimiz birçok done geçmesine rağmen nereden başlayacağımızı ve nasıl ilerleyeceğimizi bir türlü bilemiyorduk. Bu yüzden atacağımız adımı sürekli erteliyor ve bir nebze ümitsizliğe kapılıyorduk. Paketimizi yükselterek dahil olduğumuz ihracat üst seviye paketi ile artık potansiyel alıcılarımız ile iletişimde kalabiliyoruz. Teşekkürler!

Meltem D.Manager


 • Ocak 20, 2017
Open chat
Daha Fazla Bilgi Alın
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by