fbpx

Sağlık Turizmi

Sağlık turizmi geliştirme paketi içeriği sayesinde hastanenizin veya kliniğinizin uluslararası düzeyde çalışmasını sağlayabilir, karlılığınızı arttırabilir ve geleceğinizi güvence altına alarak kendinizi geliştirmeye daha fazla fırsat bulabilirsiniz.
- BİLGİ
- İÇERİK

Sektörler

Sağlık

  • İşbirlikçi Dataları
  • Bölgesel – Küresel Ortak Araştırması
  • Tanıtım – Anlaşma Bilgilendirmesi
  • BONUS! Mail Marketing

Elde edilen datalara sizin için oluşturulacak tanıtım ve davet pdf kataloğu ve metin içeriği ile kapsımlı bir mail marketing yapılmasını ile daha hızlı iletişim kuracak ve dönüşler alacaksınız.

Küresel sağlık turizminin bir parçası olabilmeniz için dünyanın her bölgesinden işbirlikçiniz olabilecek kişi ve acentelerin iletişim datalarını toplar ve düzenleriz. Bu sayede muhattaplarınızı bilirisiniz.

Kurabileceğiniz ortaklıklara yönelik olarak detaylı araştırmalar yapar ve bulduğumuz sonuçları sizinle paylaşırız bu sayede nasıl daha ileriye gidebileceğinizi öğrenecek ve her geçen gün kendinizi geliştireceksiniz.

Hazırlanacak olan profesyonel ürün – hizmet – marka – şirket pdf kataloğu sayesinde kendinizi daha iyi anlatma ve tanıtma fırsatı bulacak, kurumsal görünüm oluşturarak ve yansıtarak güven ve sadakat algısını geliştireceksiniz.

- Müşteri Yorumu

Kliniğimiz mevcut cihazları ve personel yapısı ile sektörde üst konumda yer alıyordu. Ancak, faaliyet çizelgemiz standart seviyedeydi ve yabancı müşteriler arıyorduk. Faydalandığımız bu paket sayesinde hem güçlü bağlantılar kurarak yoğunluğumuzu arttırdık hemde kliniğimizi büyütme fırsatı bulduk. Teşekkürler!

Mehtap G.Kurucu


  • Ocak 20, 2017
Open chat
Daha Fazla Bilgi Alın
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by