fbpx

Üretici – Tedarikçi Bulma

Porto

Almak istediğiniz ürün veya hizmete ulaşmak bazen gerçek bir sorun olabiliyor. Araya giren birden fazla komisyoncu ve birkaç kişiden oluşan tedarik zincirine rağmen yüksek komisyon oranları yüzünden karlılık düşürücü bir sebebe de dönebiliyor.
Biz sizin için en doğru tedarikçiyi yada ihracatçıyı bulmak için çalışıyoruz. Araştırmalarımız sonucunda ihtiyacınız olan ürün veya hizmetin üretici – satıcılarını buluyoruz, olması gerek özelliklerini detaylı inceliyor ürün – pazar, hizmet – güven araştırmalarını yapıyor ve size raporlarını sunuyoruz.
- BİLGİ
- İÇERİK

Sektörler

Her Sektöre Uygun

  • Üretici – Tedarikçi Datası
  • Ürün – Hizmet Özellik Araştırması
  • Detaylı Raporlama
  • BONUS! Fiyat Toplama
Alım yapmak istediğiniz ürün – hizmet hakkında fiyat toplama hizmeti ile tüm üretici – tedarikçilerin fiyatlarını detaylı raporlamalar kısmında görebileceksiniz. Bu sayede yapacağınız alımda fırsatları ve özellikleri eksiksiz karşılaştırabilecek ve sürecinizi başarıyla yöneteceksiniz.

İhtiyaç duyduğunuz ürün – hizmet için küresel ticaretteki tüm pazarları araştırabilir ve tüm üretici – tedarikçi datalarına ulaşabilirsiniz. Bu sayede yüksek komisyon oranları veya defalarca komisyon ödeme yüklerinden kurtularak ticaretinizi güvenle yapabilirsiniz.

Almak istediğiniz ürün – hizmet tedarikçilerinin sunduğu çözümlerin piyasalarda ki güvenilirliğini ve ürün özelliklerini detaylı bir şekilde toplar ve analizlerini çıkartırız. Bu sayede yapacağınız incelemelerde zaman kaybetmeden hızlı aksiyonlar alabilirsiniz.

Detaylı raporlar ile küresel ticaret sürecinizi etkili ve şeffaf yürütebilir elde edeceğiniz sonuçların başarı oranını arttırabilirsiniz.

- Müşteri Yorumu

Aldığımız tedarikçi bulma hizmeti ile tüm üretici ve tedarikçilere bir seferdde ulaşabiliyor ve analizleri yapılmış araştırmalar ile nasıl ilerleyeceğimizi çok daha hızlı belirleyebiliyoruz. Karlılığımızda ise %12 – 20 arasında artış oldu. Teşekkürler!

John S.CEO & Founder


  • Ocak 20, 2017
Open chat
Daha Fazla Bilgi Alın
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by