fbpx

Amerika Şirket Kuruluşu

Amerika’da şirket kuruluşu, EIN – ITIN numaraları, Paypal hesap açılışı, banka hesaplarının açılışı ve birçok konuyu çözüme kavuşturuyoruz.

Her eyaletin vergilendirme sistemi farklılık göstermekle birlikte, vergilendirilmeler işin konusuna göre de farklılık göstermektedir. Bu yüzden şirket kuruluşu işlemine başlamadan size en uygun eyaleti seçeceğiz ve vergilendirilmenizi belirleyeceğiz.

İş ortaklarımız arasında yer alan ve Amerika'da muhasebe hizmeti veren kurumlar arasından size ve işinize en uygun şartları sunan muhasebe ajansını sizin için buluyor ve iletişime geçerek anlaşma yapmanızı sağlıyoruz.

Amerika'da şirket kuruluşunuz tamamlandıktan ve gerekli evraklar EIN - ITIN numaralarıyla birlikte tamamlandıktan sonra biz Paypal hesabının açılışı sürecini yönetiyor ve sıkıntısız kullanmaya başlayana kadar size eşlik ediyoruz.

Gerekli şirket evraklarının hazırlanması ve EIN - ITIN numaralarının alınmasından sonra sizin için en uygun Amerikan bankasını seçiyor ve online banka hesaplarınızın açılması için gerekli tüm süreci yönetiyor. Gözünüz korkmasın binlerce dolar danışmanlık ücreti ödemeniz, vekalet vermeniz veya şirketinize hiç tanımadığınız birisini ortak etmeniz gerekmiyor.

EIN ve ITIN numaralarını almak için sizin ekstra yorulmanıza gerek kalmamakta. IRS ile sizin adınıza iletişime geçerek tüm süreci yönetiyor ve numaralarınızı yasal belgeleriyle birlikte almanızı sağlıyoruz.

Hayır! Kesinlikle zor değil. Bugüne kadar karşılaştığınız danışmanlık ücretleri veya süreç anlatımları gözünüzü korkutmuş olabilir. Ancak anlatılan her karmaşık süreç istenilen binlerce doları makul kılabilmek için! Aksine süreç çok basit ve kolay ilerlemekte.

Open chat
Daha Fazla Bilgi Alın
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by