fbpx

Güven - İşbirliği

İhracatta güven ve işbirliğine dair her soruyu cevaplıyor ve sizi ihracata hazırlıyoruz.

Hazırlayacağımız detaylı veriler; dünyanın 132 farklı bölgesinden sizin ürün veya hizmetinizle alakalı daha önce alım yapmış veya hali hazırda alım yapma planı içerisinde olacak ithalatçıları içermekte. Burada sonucu belirleyen değer; sizin ürün kaliteniz ve firma yapınızdır.

Mail marketing veya alıcı dilinde arama süreçlerinin devamında aldığımız etkileşimlerin analizlerini yapıyoruz. Elde ettiğimiz sonuçlara göre veri listemizi; alım yapma ihtimali ve uyumluluğu en yüksekten düşüğe olacak şekilde güncelleyerek iletişimimize yeniden yön veriyoruz.

İthalat ve ihracat süreci; komplike, zaman ve emek isteyen bir süreçtir. Kimi zaman birden fazla denemeye bile ihtiyaç duyabilir! Ve sorunuzun cevabı EVET! Tabii ki bizimle birlikte sizde; azimli, kararlı ve çalışkan olursanız.

Sunduğumuz hizmetlerin ve ihracatı destekleme paketlerimizin hepsini bir pakette birleştirdikten sonra ciddi oranda indirim yapıyoruz. Devamında ise 6 - 12 veya 18 aylık sözleşme yaparak pazarlara erişim sürecini belirli komisyonlar karşılığında üstleniyoruz.
Sunduğunuz ürün veya hizmete olan güveniniz ve operasyonel gücünüz bu sorunun gerçek cevabını içinde barındırmaktadır. Yine de yola çıktığımızda birlikte bir kez daha değerlendiririz.
Analiz, konumlandırma, hazırlık, üretim, uygulama, sonuçlandırma ve raporlama alanlarında tüm aşamaları yapacağımız anlaşma detayları doğrultusunda yönetiyoruz.
Hayır, ithalat işlemlerini de yönetiyoruz. İthalat işlemini gerçekleştirecek alıcı için küresel ticaretteki en avantajlı tedarikçiyi bulacak araştırmaları yapıyor ve aracılara ihtiyaç duymadan birinci elden ulaşıyoruz.
Open chat
Daha Fazla Bilgi Alın
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by