fbpx

Hakkımızda

Who We Are

2011 yılında kurumsal gelişim alanlarında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vererek başladığımız profesyonel hayatımıza, aile şirketlerinde kurumsallaştırma, ürün - hizmet markalama ve konumlandırma, projelendirme, stratejik plan geliştirme ve süreç yönetimi yetkinliklerini katarak devam ettik.
En önemli adımımız çok yönlü pazarlama süreçlerini planlamak ve uygulamak ile küresel ticarette faaliyet arttırıcı stratejileri geliştirdiğimiz gün atmış olduk.

Çalışmalarımızı 130’dan fazla bölgede sahip olduğumuz binlerce kontağımızla destekliyor ve geliştiriyoruz. Bu sayede gerek doğru pazarı bulmakta gerekse hedef pazara direkt bağlanmakta büyük bir kolaylığa sahip oluyoruz. İthalatçılar için tedarikçi istihbaratı yaparak aracılar olmadan işlem görmeyi, ihracatçılar için ise direkt ilgili alıcıları bularak arada kaybolan kar oranlarını geri kazandırıyoruz.

  • Her Ülkeden İhracatçı Listesi
  • Her Ülkeden İthalatçı Listesi
  • Ürün – Hizmet Algısı Yaratma
  • Rakiplere Karşı Konumlandırma
  • Uygulamayla Doğrulanmış Stratejiler
  • Yasal Düzenlemeler ve Gereklilikler

Küresel ticarette yer almayı planladığınız ve harekete geçtiğiniz ilk günden ticaretinizi başarıyla tamamladığınız ve devamlılığını sağlamak için çalışmalarınızı sürdüreceğiniz zamana dek ihtiyacınız olan tüm çözümleri sunarak sizin yanınızda yer alıyoruz.

Başarılarımızı bireyselleştirmek yerine sizlerle paylaşarak; devamlılığı, kararlılığı ve karlılığı yüksek olan bir süreç inşa ederek gelecek başarıların temellerini bugünden atıyoruz.

0
+
Yıl Ticaret Deneyimi
0
+
Bölgede Etkin
0
+
Farklı Sektör
0
+
Pazarlama Stratejisi

Ayrıntılı raporlamalar, yasal düzenlemeler ve gereklilikler, bölgesel ve küresel teslimat istihbaratı, marketing stratejileri, pazara giriş stratejileri, potansiyel alıcı datası oluşturma, alıcılara mail marketing ile online katalog gönderiminden sonra alıcı dilinde arama hizmetleri ve raporlamaları, kurum – ürün – hizmet dilinin ve kişiliğinin planlanması, kurumsal kimliğin ve online ortamda daha etkili erişim için pdf katalogların hazırlanması vb. birçok ticareti destekleyici servisle başarı oranını yükseltiyor ve hedefleri ulaşılabilir kılıyoruz.

Tanıtım – pazarlama sürecinde; Güven – İşbirliği anlaşması dahilinde olan alıcılar ve satıcılar için nöro marketing geliştirerek belirleyeceğimiz algıyı yaratmak konusunda önemli adımlar atıyor ve sürecin planlamalarımız – hedeflerimiz doğrultusunda ilerlemesi için büyük avantaj sağlıyoruz.

Open chat
Daha Fazla Bilgi Alın
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by