fbpx

Referans

What our clients say about us

Wellones Global Trade bizim için yaptığı araştırmalar ve analizler sonucunda yaklaşık on farklı bölgede binlerce potansiyel alıcı datasını oluşturdu. Başta kendimiz iletişim kurmayı denesek bile devamında ekibin sunduğu mail marketing ve alıcı arama hizmetlerinden faydalanarak başarılı sonuçlar aldık. Teşekkürler!

Yalçın M.Kurucu

Üretiğimiz 50 farklı ürün için pazar analizlerini yapan ekip 18 farklı ürünle Avrupa ve Birleşik Krallık bölgesinde, 13 farklı ürünle Amerika bölgesine gireceğimiz bir strateji oluşturdular. Güven – İşbirliği anlaşmasını yaparak süreç ve pazarlama yönetimini üstlenerek birçok başarıya imza attılar. Teşekkürler Wellones!

İlhan E.Yatırımcı

Wellones ile çalışmadan önce atölyemizde kapasite altı üretim yaparak kendimizi geliştiremiyorduk. Elde ettiğimiz datalar ve alıcı kontakları ile iletişime geçerek makinelerimizin tam kapasite ve vardiyalı çalışmasını sağlayarak hem küresel ticarette yerimizi aldık hemde atölyemizin verimliliğini arttırdık. Teşekkürler!

Yağmur K.Manufactuer

Kendi çabalarımız ve birkaç başarısız denememizin ardından dahil olduğumuz bu pakette sürecin daha efektif nasıl ilerletileceği konusunda fikir sahibi olurken kısa zamanda da meyvelerini toplama şansını yakaladık. Ve şimdi ise Güven – İşbirliği sürecine dahil olmak için çalışmalarımızı tamamlamaya ve hazır hale gelmeye çalışıyoruz. Teşekkürler!

Semih T.Pazarlama Müdürü

İhracat başlangıç paketi ile çalışmaya başladığımızda elimiz birçok done geçmesine rağmen nereden başlayacağımızı ve nasıl ilerleyeceğimizi bir türlü bilemiyorduk. Bu yüzden atacağımız adımı sürekli erteliyor ve bir nebze ümitsizliğe kapılıyorduk. Paketimizi yükselterek dahil olduğumuz ihracat üst seviye paketi ile artık potansiyel alıcılarımız ile iletişimde kalabiliyoruz. Teşekkürler!

Meltem D.Manager

İhracat ileri seviye paketinde aldığımız arama hizmetleri ve mail marketin hizmetleri sayesinde potansiyel alıcılarla olan iletişimimiz ve anlaşma oranımızda ciddi bir artış oldu. Arama raporlarında ki detaylara göre yeniden planlanan mail marketin içeriklerine aldığımız dönüşler ise çok daha iç açıcıydı. Teşekkürler!

Harun Y.Kurucu

İhracat sürecinde potansiyel alıcılarımızla sürekli iletişim kurmamıza rağmen hem güven hemde tutarlılık konusunda bir düzen oluşturamıyorduk. 80 yıllık bir şirket olmamıza rağmen web sitemiz ve pdf içeriklerimizden dolayı insanlar bizi sorguluyor ve gözlerinde yetersiz kalıyorduk. Aldığımız hizmet sayesinde; ürünlerimiz hakkında konuşurken kullanacağımız dil, tüm pdf kataloglarımız ve köklü bir şirket olduğumuzu yansıtan sitemiz ile kendimizi kanıtlamayı başarıyoruz. Teşekkürler!

Baki K.Kurucu Ortak

Aldığımız tedarikçi bulma hizmeti ile tüm üretici ve tedarikçilere bir seferdde ulaşabiliyor ve analizleri yapılmış araştırmalar ile nasıl ilerleyeceğimizi çok daha hızlı belirleyebiliyoruz. Karlılığımızda ise %12 – 20 arasında artış oldu. Teşekkürler!

John S.CEO & Founder

Kliniğimiz mevcut cihazları ve personel yapısı ile sektörde üst konumda yer alıyordu. Ancak, faaliyet çizelgemiz standart seviyedeydi ve yabancı müşteriler arıyorduk. Faydalandığımız bu paket sayesinde hem güçlü bağlantılar kurarak yoğunluğumuzu arttırdık hemde kliniğimizi büyütme fırsatı bulduk. Teşekkürler!

Mehtap G.Kurucu

Open chat
Daha Fazla Bilgi Alın
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by